Psí nebojsové

Lekce & rezervace

Pokud vás baví způsob, jakým pracuju se psy, můžeme se potkat na individuální lekci či skupinovém kurzu.
Všechny momentálně vypsané lekce i kurzy najdete v rezervačním systému.

Jaká témata spolu můžeme řešit na lekci?

  • Poslušnost hrou – chůze na vodítku, přivolání, odložení, vše formou her, které vám budou zpestřovat vycházky a pomůžou budovat vztah s vaším psem
  • Bázliví psi – jak správně navykat psa na podněty, jak pracovat s jeho strachem, jak budovat jeho sebedůvěru
  • Reaktivní psi – sebekontrola, vodítkové techniky, odpoutávání se od prostředí, relaxace, … je toho hodně, čím společně můžeme vašemu reaktivnímu psovi pomoct

Mým cílem není za vás ani s vámi odcvičit poslušnost, procvičit povely a vy budete mít zbytek týdne padla. 🙂 Mým cílem je ukázat vám metody, které vám a vašemu psovi zařídí spokojenější život. Dám vám do ruky nástroje ke změně, pokud vám některý úplně nepadne, vymyslíme společně jiný. Ale tu práci musí odpracovat váš tým. I když to bude jen pár minut denně. 🙂

Kde probíhají individuální lekce? 
Potkávat se můžeme v Brně, v Náměšti nad Oslavou, jednou za měsíc v Ústí nad Labem, kdekoliv jinde nebo taky online. 🙂 

Jak jsou lekce dlouhé?
V rezervačním systému najdete momentálně lekce o délce 50 min. V případě zájmu vám mohu vypsat delší nebo kratší lekci.
80 min lekce jsou vhodné pro týmy, které jdou na první lekci, připadně pokud jste z větší dálky a vídáme se jen občas. Tyto lekce v systému nevypisuji, ale můžeme si je dohodnout emailem (marketa@psinebojsove.cz)
50 min lekce je standard, většinu věcí postíháme. 🙂

Kolik lekce stojí?  (Ceník platný od 1.4.2023)

Cena jedné lekce je 900,-
Délka lekce je cca 50 min.
Lze zakoupit balíčky lekcí za výhodnější ceny:
Předplatné na 5 lekcí: 700,-/lekce
Předplatné na 10 lekcí: 650,-/lekce

Pro přihlašování na indivudální lekce nyní potřebujete mít na svém účtu dostatek kreditů.
Cestovné za klientem: 15,- Kč/km mimo Brno/Náměšť nad Oslavou/Ústí nad Labem
Fixní příplatek za cestu k vám domu nebo místo na přání v rámci Brna je 300,-/trénink.

Jak často chodit na lekce?
Jak často se budeme potkávat záleží na tom, kolik času máte na trénink s vaším psem mimo naše lekce. Z mé zkušenosti je ideální varianta se vídat jednou za dva až tři týdny, ale klidně i jednou za měsíc, vždycky poté, když ujdete nějaký kus cesty. Je možné také kombinovat živá i online setkávání, pokud to bude vhodné vzhledem k problémům, které budeme společně řešit.

Jak probíhají individuální lekce?
První lekce bývají více povídací, často máte hodně dotazů a i já potřebuji vědět co nejvíc věcí o vás a vašem psím parťákovi, abych vám navrhla řešení na míru. Často řešíme management a další věci, ke kterým pejska nepotřebujeme. Proto je pro spoustu lidí nejvhodnější začít online lekcí a následně pokračujeme osobními setkáními.

Nejprve probereme, jak se vám dařilo od posledního setkání a zda máte nějaký nový problém, na který bychom se měli v dalších lekcích zaměřit. V další části lekce se pak věnujeme praktickým řešením, které prokládám teorií. Chci, abyste věděli, proč věci dělám, na jakém principu fungují a jak vám konkrétní metody pomůžou. Některé lekce jsou více teoretické, pokud cítím, že je potřeba položit pevné základy pochopení daného problému, jiné jsou více praktické a trávíme víc času hrami a cvičením. Budu s vámi řešit nejen cvičení, ale také každodenní život se psem. Od krmení, hraní, přes venčení a odpočinek. Všechno souvisí se vším. 🙂

Po každé lekci ode mě dostanete sepsané pokyny a tipy pro práci vytvořené na míru vám a vašemu psovi. To, o čem se tedy budeme na lekcích bavit, budete mít vždy po lekci k dispozici, abyste se k tomu mohli vrátit a na nic nezapoměli.

Pokud jste v rezervačním systému nenašli lekci dle vašich představ, máte specifické požadavky, nebo se jen chcete na něco zeptat, ozvěte se mi přes formulář níže: 

A co si o individuálních lekcích a kurzech myslí ostatní?

Díky Markétiným radám začínám lépe vnímat rozpoložení mojí fenky a učím se předpokládat její reakci na podněty. Samotnou by mě třeba ani nenapadlo, že odměňuji ve špatnou chvíli, nebo že to dělám příliš hekticky a tím učení klidných reakcí jen komplikuji. Mám(e) se určitě od Markéty mnoho co učit!
Šárka a Awin
Markéta na Facebooku sdílela články a jednoduché tipy, které mi jednoduše dávaly smysl. Vypadalo to, že její přístup by na naše třeštiprdlo mohl zabrat a naštěstí se to i potvrdilo. Myš se toho naučila hrozně moc - je teď daleko klidnější, umí se líp odpoutat od rušivých vjemů, dost dobře zvládá odložení a celkově se nám s ní líp žije. Ještě máme před sebou dlouhou cestu, ale víme, kterým směrem jít a známe principy, které nám Markéta během hraní dopodrobna vysvětlila. Po skončení kurzu jsme dostali soupis všech her a doporučení, takže se máme o co opřít. Díky:-)
Veronika a Myš