Psí nebojsové

Lekce & rezervace

Máte bázlivého psa?

Chcete vědět, jak správně reagovat, když se váš pes bojí?
Nejste si jistí, jak ho správně seznamovat s lidmi a s věcmi, kterých se bojí a na které reaguje?
Tápete, jak ho zvykat na podněty, aby je neřešil? 

Přesně pro vás jsem vytvořila online kurz Návod na život s bázlivým psem. Navazuje na e-book a shrnuje otázky, které mi na lekcích pokládáte nejčastěji a jejich řešení. V kurzu najdete 5 modulů, které se vám budou po týdnech odemykat. K dispozici je také FB skupina, kde se můžete ptát mě a vkládat videa na zhodnocení tréninku. 

Kurz je ideální absolvovat před individuální lekcí – pomůže vám s teoretický základem a naučí vás užitečné věci, na kterých pak budeme společně stavět.

Pokud vás baví způsob, jakým pracuju se psy, můžeme se potkat na individuální lekci či skupinovém kurzu.
Všechny momentálně vypsané lekce i kurzy najdete v rezervačním systému.

Jaká témata spolu můžeme řešit na lekci?

  • Bázliví psi – jak správně navykat psa na podněty, jak pracovat s jeho strachem, jak budovat jeho sebedůvěru
  • Reaktivní psi – sebekontrola, vodítkové techniky, odpoutávání se od prostředí, relaxace, … je toho hodně, čím společně můžeme vašemu reaktivnímu psovi pomoct
  • Řešení nežádoucího chování
  • Poslušnost hrou – chůze na vodítku, přivolání, odložení, vše formou her, které vám budou zpestřovat vycházky a pomůžou budovat vztah s vaším psem

Mým cílem není za vás ani s vámi odcvičit poslušnost, procvičit povely a vy budete mít zbytek týdne padla. 🙂 Mým cílem je ukázat vám metody, které vám a vašemu psovi zařídí spokojenější život. Dám vám do ruky nástroje ke změně, pokud vám některý úplně nepadne, vymyslíme společně jiný. Ale tu práci musí odpracovat váš tým. I když to bude jen pár minut denně. 🙂

Kde probíhají individuální lekce? 
Potkávat se můžeme v Brně, v Náměšti nad Oslavou, jednou za měsíc v Ústí nad Labem, kdekoliv jinde nebo taky online. 🙂 

Jak jsou lekce dlouhé?
V rezervačním systému najdete momentálně lekce o délce 50 min. V případě zájmu vám mohu vypsat delší nebo kratší lekci.
80 min lekce jsou vhodné pro týmy, které jdou na první lekci, připadně pokud jste z větší dálky a vídáme se jen občas. Tyto lekce v systému nevypisuji, ale můžeme si je dohodnout emailem (marketa@psinebojsove.cz)
50 min lekce je standard, většinu věcí postíháme. 🙂

Jak často chodit na lekce?
Jak často se budeme potkávat záleží na tom, kolik času máte na trénink s vaším psem mimo naše lekce. Z mé zkušenosti je ideální varianta se vídat jednou za dva až tři týdny, ale klidně i jednou za měsíc, vždycky poté, když ujdete nějaký kus cesty. Je možné také kombinovat živá i online setkávání, pokud to bude vhodné vzhledem k problémům, které budeme společně řešit.

Jak probíhají individuální lekce?
První lekce bývají více povídací, často máte hodně dotazů a i já potřebuji vědět co nejvíc věcí o vás a vašem psím parťákovi, abych vám navrhla řešení na míru. Často řešíme management a další věci, ke kterým pejska nepotřebujeme. Proto je pro spoustu lidí nejvhodnější začít online lekcí a následně pokračujeme osobními setkáními.

Po každé lekci ode mě dostanete sepsané pokyny a tipy pro práci vytvořené na míru vám a vašemu psovi. To, o čem se tedy budeme na lekcích bavit, budete mít vždy po lekci k dispozici, abyste se k tomu mohli vrátit a na nic nezapoměli.

Další informace o lekcích a kurzech včetně aktuální ceny a rozvrhu najdete v rezervačním systému:

A co si o individuálních lekcích a kurzech myslí ostatní?

Díky Markétiným radám začínám lépe vnímat rozpoložení mojí fenky a učím se předpokládat její reakci na podněty. Samotnou by mě třeba ani nenapadlo, že odměňuji ve špatnou chvíli, nebo že to dělám příliš hekticky a tím učení klidných reakcí jen komplikuji. Mám(e) se určitě od Markéty mnoho co učit!
Šárka a Awin
Markéta na Facebooku sdílela články a jednoduché tipy, které mi jednoduše dávaly smysl. Vypadalo to, že její přístup by na naše třeštiprdlo mohl zabrat a naštěstí se to i potvrdilo. Myš se toho naučila hrozně moc - je teď daleko klidnější, umí se líp odpoutat od rušivých vjemů, dost dobře zvládá odložení a celkově se nám s ní líp žije. Ještě máme před sebou dlouhou cestu, ale víme, kterým směrem jít a známe principy, které nám Markéta během hraní dopodrobna vysvětlila. Po skončení kurzu jsme dostali soupis všech her a doporučení, takže se máme o co opřít. Díky:-)
Veronika a Myš